MENU
Kelime veya Ülke Arayın
tur bölgesi
 • Orta ve Latin Amerika
 • Kuzey Avrupa ve Rusya
 • Avrupa
 • Güney Doğu Asya
 • Hindistan Alt Kıtası
 • Kuzey Afrika ve Orta Doğu
 • Orta ve Güney Afrika
 • Uzakdoğu
 • Kafkaslar
tur dönemi
 • Kurban Bayramı Turları 2019
 • Sonbahar - Kış Turları 2019
 • Yılbaşı Turları 2020
 • Sömestre Turları 2020
 • Kış Turları 2020
 • İlkbahar Turları 2020
 • Şeker Bayramı Turları 2020
 • Yaz Turları 2020
tur tipi
 • İleri Seviye Gezgin
 • Kültür Turları
 • Vahşi Yaşam Turları
Kapat
Bhutan

Nepal - Bhutan - Hindistan Turu

Nepal - Bhutan - Hindistan Turu

Nepal - Bhutan - Hindistan Turu

tarih

23 Kasım - 05 Aralık 2019

şehirler
Agra, Delhi, Jaipur, Katmandu, Paro, Punakha, Thimpu
ulaşım
Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile
Peşin ücret
3850 DOLAR
tek kişilik oda farkı
890 DOLAR
tur konsepti
Tüm Turlar Dahil
yemek durumu
Tüm Yemekler Dahil

Sizi Arayalım

0(212) 233 15 98

0(530) 469 74 03

yaşanacak anlar tur programı hizmetler

- 3000m yükseklikte dağ yamacına kurulmuş 4000 yıllık Kaplan Yuvası Tapınağı'nı göreceğiz.

 

- Trafik ışığı bulunmayan dünyadaki tek örnek olan Bhutan'ın başkenti Thimphu'yu gezeceğiz.

 

- Himalayalar'ın çevrelediği, Nepal'in büyülü tapınaklar şehri Katmandu'yu yakından tanıyacağız.

 

- Punakha'da inanışa göre çocuk sahibi olamayan çiftlerin gittikleri ve kısa süre sonra hamile kalınıldığına inanılan Chimi Lhakhang Manastırı'nı ziyaret edeceğiz.

 

- Büyüleyici doğasıyla Paro Vadisi'ni göreceğiz.

 

- Hinduizm’in kalbinden Budizm’in sınırlarına doğru derin bir yolculuk yapacağız.

 

- Lord Shiva'nın tapınağı olarak kabul edilen ve dünyanın en eski ve geniş tapınaklarından olan, Pashupatinath Tapınağı'nda geleneksel ölü yakma seremonilerine tanık olacağız.

 

+ Tüm ihtişamıyla göğe doğru uzanan, 1000 yıllık geçmişiyle Hindistan’ın en yaşlı ve en büyük minaresi Qutb Minar'ı göreceğiz.

 

+ Fotoğraf makinanızın en iyi manzaralarından biri olmaya aday, şehrin ulusal simgesi India Gate (Hint Kapısı)'ndan geçeceğiz.

 

+ Rajastan ve Moğol mimarilerinden esinlenilerek inşa edilen ve günümüzde müze olarak varlığını sürdüren Maharaja Şehir Sarayı ve astrolojik gözlemevi olan Jantar Mantar'ı ziyaret edeceğiz.

 

+ Fildişi kaplı salonları, geniş balkon ve teraslarıyla, Maota Gölü üzerine ihtişamlı yansımalar bırakan Amber Kalesi'ni göreceğiz.

 

+ Yüksek kolonları ve kubbeleriyle, birbirinden güzel resimlerle süslenmiş çarpıcı mimarisiyle dikkat geçen; gizemli atmosferinin size huzur verdiği, imparatorluk kenti Fatehpur Sikri'ye gideceğiz.

 • 01. Gün

  23/11/2019
  İstanbul - Katmandu

  Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor. Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde kontuarında buluşuyoruz. Türk Hava Yolları'na ait tarifeli sefer ile Katmandu'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile Katmandu’ya varıyoruz. Pasaport ve çıkış işlemlerinin ardından özel aracımız ve yerel rehberimiz ile havalimanında buluşuyoruz. Kahvaltımızı otelde alıyoruz. Kahvaltı sonrası şehir turumuzu yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Turumuz esnasında, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Katmandu Vadisi’nde ilk durağımız Durbar Meydanı olacak. Birkaç yüzyıla yayılmış mimari harikaları görebileceğimiz Hanuman Dhoka Sarayı en göz alanlardan bir tanesi olacak. Budistlere ait Swyambhunath Tapınağı'nı  görüyoruz. Ardından şehrin kalbi olarak sayılan Thamel’e gidiyoruz. Öğle yemeğinin ardından Katmandu’nun en hareketli bölgesi olan Thamel’i gezdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 02. Gün

  24/11/2019
  Katmandu

  Kahvaltıdan sonra Katmandu gezimize devam ediyoruz. İlk durağımız asırlık kültür ve geleneğini koruyan Bhaktapur Durbar Meydanı olacak. Ara sokaklarda yürüyerek kendimizi adeta 17. yüzyılda, Nepal Malla döneminde hissedeceğiz. Bu büyülü ortamı ziyaret ettikten sonra küçük Tibet olarak bilinen Bouddhanath Stupası'nı ziyaret ediyoruz (Stupa içine girilemeyen Budist Tapınağı anlamına gelir.) Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alacağız. Yemek sonrası dünyanın en geniş tapınaklarından Pashupatinath Tapınağı’nı ziyaret etmek için hareket ediyoruz. Hinduizm tanrısı Lord Şiva’nın tapınağı olarak kabul edilen ve Katmandu’nun en eski tapınağında ölü yakma seremonilerini izleme fırsatı bulacağız. Bu turumuz esnasında Stupa’ya dua etmeye gelen Budistler'in ruhani ortamına eşlik etme şansını yakalayacağız. Otelimize transfer. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde.

 • 03. Gün

  25/11/2019
  Katmandu - Paro - Thimpu

  Kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyor ve havaalanı transferimizi gerçekleştiriyoruz. Yerel havayolları ile Paro’ya uçuyoruz. Varışımızı takiben havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile Thimpu’ya doğru yola çıkıyoruz. Bhutan’ın başkenti olan Thimpu’ya varışımızın ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşamüstü rehberimizle kısa bir Thimpu turu gerçekleştiriyoruz. Öğle ve Akşam yemekleri otelimizde.

 • 04. Gün

  26/11/2019
  Thimpu

  Kahvaltının ardından tüm gün Thimphu’nun güzelliklerini ve tarihi yerlerini tanımaya başlayacağız. Turumuzda ilk durağımız Tekstil Müzesi olacak ve burada halkın yerel kıyafet ve dokuma kültürünü yakından göreceğiz. Ardından Ulusal Kütüphane'yi, Bhutan el sanatlarını yakından tanıma fırsatı bulacağımız Zorig  Chusum Enstitüsü'nü ve Bhutan Müzesi'ni gezip ve öğle yemeğimizi lokal  bir restoranda alacağız. Yemeğimizin ardından turumuza Bhutan’ın babası olarak adlandırılan Kral Jigme  Dorji için yapılan Thimphu Chorten’i ziyaret edip Thimphu Vadisi'ni güzel  gören bir nokta olan  Kuensel Phodrang’a çıkacağız. Turumuzun sonunda ise Trashichhoedzong’a gideceğiz. Turumuzun bitiminde otelimize transfer olacağız. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 05. Gün

  27/11/2019
  Thimpu - Punakha

  Kahvaltının ardından Punakha’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde Dochula Geçidi'ne gidecek ve Himalayalar'ın eşsiz manzarasını bu noktadan göreceğiz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuğun ardından Punakha’ya varacağız ve iki nehrin buluştuğu noktaya inşa edilmiş olan Punakha Dzong göreceğiz. Bu ziyaretimizi bitirdikten sonra öğle yemeğimizi alıp Chimi Lhakhang’a rotamızı çeviriyoruz. İnanışa göre burayı ziyaret eden bebek sahibi olamayan kişiler kısa süre içinde bebek sahibi olmaktadırlar. Turumuzun bitiminde otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 06.Gün

  28/11/2019
  Punakha - Paro

  Kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz ve Paro’ya doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 4 saatlik güzel manzaralar eşliğinde yapacağımız gezimizin ardından Paro’ya varıyoruz. İlk durağımız Simtokha Dzong olacak. Öncelerde tantrik öğretilerin verildiği bir okul iken, günümüzde Dzongkha dilini öğreten bir okul olarak hizmet vermektedir. Bu gezimizin ardından otelimize yerleşiyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra turumuza devam ediyoruz. İlk olarak Ta Dzong’u ziyaret ediyoruz. Burası ilk başlarda gözetleme kulesi olarak inşa edilmiş, günümüzde de Ulusal Müze’ye ev sahipliği yapmaktadır. Sonrasında yürüyüş ile Rinpung Dzong’a gezeceğiz. Bu göz kamaştırıcı yapının avlusunda 4 Budist arkadaşın hikâyesinin anlatıldığı duvar resmi önünde rehberimizin hikâyeyi anlatımını dinleyeceğiz. Turumuzun bitiminde otelimize transferimizi oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 07.Gün

  29/11/2019
  Paro - Kaplan Yuvası Manastırı - Paro

  Kahvaltının ardından tüm Bhuta’nın simgesi olan, Paro vadisinin ortalama 900 metre yukarısında bulunan  Kaplan Yuvası Manastırı “Tiger’s Nest” gezimizi yapacağız. Yürüyüş süresi yaklaşık olarak 3,5 saat olan ve dik yokuşu tırmanırken kondisyon gerektiren Manastırın adının Kaplan Yuvası olması, bölgenin kaplan popülasyonunun burada olmasından kaynaklanmıyor. Efsaneye göre Guru Rimboche 7. yy ‘da Bhutan’a Budizm’i getirirken bir kaplanın sırtında manastırın bulunduğu yüksek kayalıklara gelmiş ve burada bir mağarada meditasyon yapmaya başlamıştır.  8 formda enkarne olduğuna inanılmaktadır. Öğle yemeğinin ardından Paro şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Drukgyel Dzong,  yerel Pazar ve Paro vadisini göreceğiz. Turumuzun bitiminde akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 08.Gün

  30/11/2019
  Paro - Delhi - Agra

  Kahvaltımızın ardından havaalanına hareket ediyoruz. Yerel havayolları ile Delhi’ye uçuyoruz. Varışın ardından özel otobüsümüz ile Agra’ya hareket ediyoruz. Bugün öğle yemeğimizi kumanya olarak alacağız.  Varışta ilk durağımız Dünyanın Yedi Harikasından birisi olan TaJ Mahal. Şah Cihan’ın aşkı uğruna yaptırdığı bu harika eseri görecek ve ardından UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası'na alınan Agra Kalesi'ni göreceğiz.  Otele transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

 • 09. Gün

  01/12/2019
  Agra - Fatehpur Sikri - Jaipur

  Kahvaltının ardından Jaipur’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde İmparator Akbar’ın 1569 yılında oğlunun doğumu şerefine yaptırdığı sarayları, camileri ve kaleleri ve yapımından 14 yıl sonra politik sebeplerden ötürü terk edilen çöl şehri Fatehpur Sikri’yi ziyaret edeceğiz.  Burada Diwan-ı am, Diwan-ı Khas , Pachisi, Jodha Bai Sarayı, Mariam Sarayı veya Altın Oda (Sunehra Makan), Birbal Sarayı, Rüzgâr Sarayı (Hawa Mahal), Panch Mahal göreceğimiz yerler arasında. Gezinin bitişiyle öğle yemeğimiz için Bharatpur'a geçeceğiz. Yemek sonrası Jaipur’a otelimize ulaşıyoruz. Yorgunluğumuzu atmak için serbest zaman. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde. 

 • 10. Gün

  02/12/2019
  Jaipur

  Kahvaltımızın ardından Jaipur’un 11 kilometre dışında bulunan ve 1728’e kadar o bölgenin başkenti olan Amber Kalesi’ni ziyaret gideceğiz. Fil sırtında, ( Müsaitliğe göre jeeplerle de çıkılabilir) bu meşhur kalenin bulunduğu tepeye çıkarken, aynı zamanda aynalardan dolayı görkemli ışıltıya sahip Sheesh Mahal, diğer adıyla Zafer Salonu, Jai Mahal ve Kali Tapınağı’nı da görme fırsatı yakalayacağız. Öğle yemeğimizi otelde aldıktan sonra Şehir Sarayı'nı gezeceğiz. Daha sonrasında astrolojik ve astronomik gözlemevi Jantar Mantarı ziyaret edip, dışarıdan 5 katlı Hawa Mahal, yani Rüzgârların Sarayı ve Şehir Sarayı'nı dışarıdan göreceğiz. Uzun ve keyifli bir günün ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize geri döneceğiz.

 • 11. Gün

  03/12/2019
  Jaipur - Delhi

  Kahvaltının ardından pembe şehir Jaipur’da Johari, Bapu ve Nehru pazarları görme fırsatımız olacak. Tur sonrası Delhi’ye hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi yol üzerinde alacağız. Delhi’ye varışta otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 12. Gün

  04/12/2019
  Delhi

  Kahvaltının ardından tarih boyunca pek çok hanedanlığın hüküm sürdüğü, anıtları ve mimarisi ile zengin bir şehir olmasının yanı sıra, beş yüz yıldan beri Yamuna Nehri kıyısında yer alan ve sayısız şehrin doğup yok olduğu büyük bir anakent ve mezarlıklar şehri olan Delhi’yi keşfedeceğiz. Gezimizin ilk bölümünde Eski Delhi var. Şah Cihan tarafından kırmızı kum taşından sekizgen şeklinde yaptırılan Kızıl Kale’nin yanında geçecek ve Hindistan’ın en büyük camisi olan Cuma Camisi'ni ve Kırmızı Kale'yi ( dışarıdan ) göreceğiz. Mahatma Gandhi anısına yapılan Raj Ghat göreceğimiz yerler arasında. Öğle yemeğimizin ardından Delhi turumuzun ikinci kısmı için hareket ediyoruz. Bu sefer Delhi’nin modern yüzünü keşfedeceğiz. Zafer Kulesi (Qutub Minar), Birinci Dünya Savaşı Anıtı India Gate, Başkanlık Sarayı, Parlamento, Hükümet Binası'nı, şehrin huzurlu *Sikh Tapınağı (*Hindu mezheplerinden birisi) Gurudwara Bangla Sahib'i gördükten sonra otele transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 13. Gün

  05/12/2019
  Delhi - İstanbul

  Sabah belirlenen saatte havalimanına transfer. Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuyoruz. Varışımızda turumuz sizi evinize bırakacak transfer aracımız ile son bulacak.

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

- Türk Havayolları ile İstanbul – Katmandu / Delhi – İstanbul uçuşları ve havalimanı vergileri
- Katmandu – Paro // Paro – Delhi uçuşları ve vergileri
- Kişiye özel ev-alan-ev transferleri
- Programda belirtilen tüm transferler
- Belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklama
- Programda belirtilen yemekler (bazı yemekler iç hat uçuşunun saatine bağlı olarak, uçakta veya kumanya olarak alınabilir)
- Programda belirtilen tüm geziler 
- Thimou Tekstil Müzesi Girişi
- Bhutan Müzesi girişi
- Tiger Nest Manastırı  gezisi
- Taj Mahal gezisi  giriş ücreti
- Amber Kalesi’ne giriş ücretleri
- Fatehpur Sıkrı turu
- Agra Kalesi giriş ücretleri
- Amber Kalesi turu
- Rehberlik Hizmetleri
- Bhutan Vize Ücreti
- Seyahat Sigortası
- Yurtdışı çıkış harcı

 

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler
- Programda belirtilmeyen yemekler,
- Programda belirtilen yemekler sırasında alınacak içecekler,
- Fazla Bagaj ücreti,
- Kişisel harcamalar,
- Nepal ve Hindistan Vize ücretleri ( Yeşil pasaporta da gerekmektedir )

Nepal - Bhutan - Hindistan Turu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

- Hava Durumu

Aşağıdaki linkten geziniz esnasında ortalama hava sıcaklıklarını görebilirsiniz.

http://www.gazella.com/destinasyonlar/ulke/411

 

-Sağlık

Düzenli ilaç kullananların, ihtiyaçtan daha fazla ilacı yanlarında getirmeleri önerilmektedir. Çünkü ülkede her türlü ilaç bulunamıyor. Bunun yanı sıra ciddi bir sağlık sorununuz varsa (kalp, tansiyon, şeker vs.) doktorunuz tarafından imzalı bir belgeyi yanınızda bulundurmanız yararlı olacaktır. Ayrıca çeşme suyu içmemeniz, ilk defa sizin açacağınız kapalı şişe su içmenizi öneririz.

 

-Vize

Hindistan ve Nepal tüm pasaportlara vize uygulamaktadır. Hindistan vizesi için şahsi olarak konsolosluğa gidilmesi gerekiyor. Nepal vizesini hem konsolosluktan hem de havalimanından alabilirsiniz.  Bhutan tüm pasaport tiplerine vize istemektedir. Bhutan vizesi acentemiz tarafından temin edilmektedir.

 

-Uçuş Süreleri

THY ile  İstanbul – Katmandu: 6 saat 55 dakika // Delhi – İstanbul: 6 saat

 

-Para Birimi

Para birimleri Hint Rupisi ve Nepal Rupisi’dir.  Bhutan’ın para birimi ise Bhutan Ngultrumu  Dolar ve Euro kolayca değiştirilebiliyor. Kredi kartı kullanımı da oldukça yaygın olmakla beraber kredi kart dolandırıcılığına karşı dikkatli olunmalıdır.

 

-Saat Dilimi

Türkiye’den 2,5  saat  ileridedir.

 

-Yemek Kültürü

Hint Mutfağı bizim damak zevkimize yakındır. Yemeklerimizi otelimizde ve en iyi restoranlarda alacağımız için hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız ayrıca gideceğimiz her yerde kapalı şişe suyu temin etme imkânımız olacaktır. Asla açıkta satılan yiyecekleri ve musluktan akan suyu tüketmemeliyiz. Konaklayacağımız oteller sağlık bilgisi bakımından üst düzey tesisler olduğundan bu riskler minimumdur.

 

-Alışveriş

Yeni Delhi’de alışveriş yapılabilecek en önemli mekanlardan biri The Central Cottage Industries Emporium. Bir çok şubesi bulunan bu mağazalar zinciri sabit fiyatlarla müşterilerine hizmet veriyor. Ağaç oymaları, bakır işlemeli eşyalar, biblolar, kumaşlar ve hatta mobilyalar çok uygun fiyata alınabilir. Bhutan’da  el yapımı hediyelik eşyalar ve mücevher satın alınabilir.

Kıyafet ve Gerekli  Eşyalar        

Yanınıza kolayca giyip çıkarabileceğiniz tişörtler, kısa ve uzun kollu gömlekler, sort ve pamuklu pantolonlar, rahat yürüyüş ayakkabıları ve akşamları için ince bir mont almanızı öneririz. Gece ani hava değişikliklerine karşı sizi sıcak tutacak pijama takımı da almanızı tavsiye ederiz. Bunun dışında şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. “ Tiger Nest Manastırı Paro vadisinin ortalama 900 metre yukarısındadır ve yürüyüş süresi yaklaşık olarak 3,5 saattir. Yürüyüş yolu dik yokuştur bu yüzden çıkarken yavaş tempoda rahat ayakkabılar ile çıkmanızı tavsiye ederiz.”

- Sosyal Yaşam

Dzonglar'ı, manastırları, tapınakları ve festivalleri ziyaret esnasında tertipli ve mütevazi giyinmiş olduğumuzdan emin olmamız gerekiyor. Omuzları açık elbiseler, kısa etekler ve dar giysiler malesef hoş karşılanmıyor. Bunların yanında Dzong bölgelerinde ve dini tesislerde şapka takılmıyor.

Chortenlar'ı ve Mani’yi saat yönünde dönmeli ve sigara içmekten kaçınmalıyız. Eğer yerde dikili bir dua bayrağı görürseniz kesinlikle üstüne basmayın çünkü bu oldukça saygısız bir hareket olarak kabul ediliyor bu yüzden dikkatli olup yanından geçmeye özen gösteriyoruz. Tüm bunların yanında herhangi bir festival esnasında başıboş bir şekilde dans etmiyoruz çünkü bunu gören herhangi bir Bhutanlı tarafından sert bir şekilde uyarılabilir veya gücendirilebiliriz.

Pazar civarlarında ve dışarıdaki tapınaklardaki dilencilere sadaka vermek iyi bir davranış ve verdiğiniz bozukluklar karşılığında bu dilenciler size dua edecekler. Bazı durumlarda yerli halkın fikrini alabilirsiniz ve herhangi bir kuşkuya düştüğünüzde rehberinizden uygun davranışın nasıl olacağıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

- Önemli Not

 Bu tura 14 yaşından küçük misafirlerimizi kabul edemiyoruz.

 

- Neden Everest Turunu Programa Dahil Etmedik?

Everest turunu programlarımıza dahil etmememizin başlıca nedeni  hava koşullarından dolayı bu turun yapılma garantisi bulunmamaktadır. Bir diğer önemli sebep ise  küçük pervaneli uçaklar ile yapılan bu turda uçağın çok sallanması ve buna istinaden  misafirlerimizde mide bulantısı vb. sorunlar yaşanmıştır. Genel hava koşullarından dolayı iptallerde maddi olarak turun karşılığının alınamaması hem de gün kaybı yaşanmaması nedeni ile Everest turunu  programlarımıza dahil etmemeyi uygun gördük.

Nepal - Bhutan - Hindistan Turu, Bhutan Hakkında Videolar

otel listesi Bu turdaki otellerin listesini aşağıda görebilirsiniz.

5* Hotel Soaltee Crowne Plaza– Katmandu vb.
https://www.ihg.com/crowneplaza/hotels/tr/tr/kathmandu/ktmnp/hoteldetail


Thimpu Tower Hotel vb. - Thimphu
http://www.thimphutowers.com/

 

Meri Puensum Resort vb. - Punakha
http://meripuensum.bt/punakha/


Tashi Namgay Resort  vb. - Paro
http://www.tashinamgayresort.com/

 

5* Courtyard By Marriott vb– Agra 
http://www.marriott.com/hotels/travel/agrcy-courtyard-agra/
 

5* Radisson Blu Jaıpur  vb – Jaipur
https://www.radissonblu.com/en/hotel-jaipur

 

5* Le Meridien Hotel vb– Delhi 

http://www.starwoodhotels.com/lemeridien/property/overview/index.html?propertyID=1831

Nepal - Bhutan - Hindistan Turu Otel Listesi
alternatif tarih seçiniz Bu tur için aşağıdaki alternatif tarihleri seçebilirsiniz.
Nepal - Bhutan - Hindistan Turu Alternatif Tur Tarihleri
Sizi Arayalım Sizi Arayalım
Canlı DestekCanlı Destek
Gazella Turizm iletişim +90 212 233 15 98
+90 530 469 74 03

e-bülten kayıt

E-bültenimize kayıt olarak bizden en son tur bilgilerini, kampanyaları ve diğer aktiviteleri haber alabilirsiniz.